• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Lechia Gdańsk nawiązała współpracę z AWFiS Gdańsk

2018-05-14 15:00:00
Lechia Gdańsk nawiązała współpracę z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Dzięki porozumieniu zawartemu między Lechią a uczelnią jej studenci będą mogli odbywać staże oraz praktyki w gdańskim klubie.

Współpraca między Lechią a obchodzącą w 2018 roku jubileusz 50-lecia powstania gdańską AWFiS zakłada kooperację przy prowadzeniu badań naukowych dotyczących m.in. marketingu sportowego, a także zarządzania w klubach piłkarskich. Dzięki wspólnym działaniom Lechia będzie mogła korzystać z wiedzy oraz dorobku naukowego pracowników i studentów AWFiS we wspomnianych dziedzinach. Współpraca z Zakładem Zarządzania w Sporcie zakłada kształcenie w kadr w obszarze profesjonalizacji i komercjalizacji w sporcie w szczególności na rynku piłki nożnej. Z kolei najlepsi studenci uczelni będą mieli możliwość odbywania w klubie staży oraz praktyk, które pomogą im w zdobyciu doświadczenia i wykorzystania w praktyce nabytych podczas wykładów umiejętności.

 

Lechia Gdańsk obejmie również patronatem kongres naukowy poświęcony tematyce zarządzania w sporcie, a przedstawiciele klubu będą w nich aktywnie uczestniczyć, biorąc udział w panelach dyskusyjnych. Najbliższe tego typu wydarzenie odbędzie się 24 maja podczas I Międzynarodowego Kongresu Rynku Sportu w Gdańsku.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się