Lechia Gdańsk w grze EA SPORTS FIFA 19!

2018-09-28 08:00:00
Najpopularniejsza gra sportowa na świecie, EA SPORTS FIFA 19 ma premierę 28 września. Szósty raz z rzędu w grze pojawia się Ekstraklasa, ale tym razem jest jeszcze bardziej realistycznie odwzorowana.

EA Sports FIFA 19 to jedyny symulator piłki nożnej na rynku gier, posiadający licencję na obecność najlepszej polskiej ligi oraz grających w niej klubów. Oznacza to możliwość gry swoim ulubionym polskim klubem z rzeczywistym składem. W grze FIFA 19 znalazło się miejsce dla wszystkich 16 drużyn grających w LOTTO Ekstraklasie w sezonie 2018/2019 ich herbów i aktualnych strojów oraz kilkuset prawdziwych piłkarzy. Zobacz na screenach z rozgrywki jakie statystyki otrzymali czołowi zawodnicy, a także jak prezentują się w akcji drużyny.

 

 

Wybierając tryb fabularny możesz zostać mistrzem w opowieściach Aleksa Huntera, Danny’ego Williamsa i Kim Hunter. Każde z bohaterów dokona wyborów wpływających na ich piłkarską przyszłość i stanie w obliczu poważnych wyzwań. Poprowadź ich do sławy w UEFA Champions League i na mistrzostwach świata kobiet. Zbuduj zespół swoich marzeń z tysięcy piłkarzy dostępnych w najpopularniejszym trybie w serii FIFA. Wśród nowych funkcji FUT 19 znajdziesz dynamiczną zawartość UEFA Champions League, nowy tryb gry online Division Rivals i nie tylko. Poznaj smak najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych świata – UEFA Champions League. Ten legendarny turniej został wpleciony w praktycznie każdy tryb gry w FIFA 19 – włącznie z kilkoma nowymi.

 

 

Od taktyki po każdy kontakt z piłką – dzięki nowym funkcjom rozgrywki w grze EA SPORTS FIFA 19 gracz będzie miał kontrolę nad każdym aspektem meczu. Nowy system aktywnego prowadzenia piłki umożliwia lepsze panowanie nad futbolówką. Dynamiczna taktyka pozwala lepiej i łatwiej zmieniać sposób gry zespołu w trakcie meczu. Przebudowane walki o piłkę czynią rywalizację o bezpańskie piłki bardziej dynamiczną i w większym stopniu uzależniają rezultat od umiejętności gracza. System wyczucia czasu przy strzałach zwiększa wpływ gracza na uderzenia na bramkę.

 

Gra FIFA 19 z Ekstraklasą, reprezentacją Polski oraz polskim komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego będzie miała premierę 28 września 2018 r. na PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStation 3 oraz Xbox 360.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się