Lechia II - Gryf Słupsk. Zapowiedź meczu

2018-11-16 13:00:00
Drużyna Lechii Gdańsk występująca w rozgrywkach IV Ligi zmierzy się w spotkaniu 18. kolejki z zespołem Gryfa Słupsk. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 na boisku bocznym przy ulicy Traugutta 29. Wstęp na ten mecz dla kibiców jest wolny - nie jest wymagany bilet.

Drużyna ze Słupska to główny kandydat do awansu. Po szesnastu rozegranych kolejkach ma na swoim koncie czterdzieści punktów, co daje jej pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Gryf do tej pory odniósł trzynaście zwycięstw, raz zremisował i poniósł zaledwie dwie porażki. Biało-Zieloni natomiast po piętnastu rozegranych spotkaniach zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia dziewięć "oczek", na co składa się dziewięć zwycięstw, dwa remisy i cztery porażki. 

 

- Czeka nas ciężki, ale też ciekawy mecz z najlepszym bezsprzecznie zespołem w naszej lidze. Drużyna ze Słupska ma bardzo mocny zespół kadrowo z bramkostrzelnym Łukaszem Stasiakiem w ataku, który góruje w powietrzu ze względu na warunki fizyczne. Chcąc pokonać zespół ze Słupska, musimy zagrać bardzo mocno skoncentrowani, zdeterminowani i wystrzegać się błędów, choćby takich jak z dwóch ostatnich spotkań. Mam nadzieję, że oba zespołu stworzą ciekawe widowisko i trzy punkty zostaną w Gdańsku - powiedział trener zespołu Lechii Dominik Czajka. 

 

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 na boisku bocznym przy ulicy Traugutta 29. Wstęp na ten mecz dla kibiców jest wolny - nie jest wymagany bilet.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się