• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Lechia to Wy. Wszyscy na stadion!

2018-05-16 12:00:00
Przed nami ostatni mecz Lechii na Stadionie Energa Gdańsk w tym sezonie. Chcielibyśmy podziękować Wam za dotychczasowy doping!

Chociaż ten sezon nie przełożył się na wyniki, których każdy kibic mógłby oczekiwać, to nie poddajemy się. Lechia to my. Lechia to Wy. Nie tylko wynik. Nie tylko sukcesy, ale również te chwile gorsze, trudniejsze. I w takich chwilach szczególnie ważne jest bycie razem.

 

Na te ostatnie mecze w rundzie, w ramach podziękowania, że jesteście z klubem na dobre i na złe i licząc na wsparcie w ostatnich trzech, bardzo ważnych meczach,  przygotowaliśmy dla Was, naszego 12 zawodnika, specjalne ceny biletów.

 

Dziękujemy w szczególności naszym Biało-Zielonym karnetowiczom, którzy również są z nami na dobre i na złe. Dlatego też wszystkim posiadaczom płatnych karnetów na sezon 2017/2018 oraz wiosnę 2018 gwarantujemy dodatkowe 12% zniżki przy zakupie abonamentów w nowym sezonie 2018/19. Oznacza to, że najwierniejsi kibice otrzymają zniżkę nawet do 32% (maksymalna zniżka membership 20% + jednorazowo doliczona zniżka 12%).

 

TU KUPISZ BILETY

 

 

Jak są dokładne zasady zniżek?

 

Wszyscy karnetowicze otrzymają od nas dodatkowe 12% rabatu na nowy sezon. (zostanie on jednorazowo doliczony do punktów membership).

 

 

Bilety na mecze w cenach - 15 zł, 25 zł i 35 zł

 

Bilety na mecz z Sandecją Nowy Sącz (19 maja) w nowych, wyjątkowych cenach.

 

Po obniżce, ceny biletów na ostatni mecz na trybuny czerwoną, żółtą, zieloną oraz niebieską będą kosztowały 35, 25 i 15 zł dla wszystkich. Tutaj znajdziecie szczegółowe informacje:


 

Na trzy najbliższe mecze nie obowiązywały będą żadne dodatkowe zniżki (Karta Dużej Rodziny, pakiet rodzinny oraz ulgi dla uczniów, studentów i seniorów).

 

Akcja nie dotyczy również Strefy Prestige ani Strefy Prestige Premium.Lechia to Wy! Wszyscy na stadion. 

 

TU KUPISZ BILETY

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się