Lechia zgłosiła kadrę na II rundę eliminacji Ligi Europy

2019-07-23 11:58:00
W najbliższy czwartek rozpocznie się rywalizacja Lechii w eliminacjach do Ligi Europy. W II rundzie eliminacji Biało-Zieloni zmierzą się z Brøndby IF. Poznaliśmy kadrę Lechii na najbliższy dwumecz, która została zgłoszona do UEFA.

Lechia Gdańsk zgłosiła kadrę na mecze II rundy eliminacji Ligi Europy, w których zmierzy się z duńskim Brøndby IF. W kadrze znalazło się 26 zawodników. 

 

Bramkarze: Zlatan Alomerović, Dušan Kuciak, Maciej Woźniak.

 

Obrońcy: Adam Chrzanowski, Karol Fila, Filip Mladenović, Mario Maloča, Michał Nalepa, Błażej Augustyn, Paweł Żuk, Filip Dymerski, Rafał Kobryń.

 

Pomocnicy: Jarosław Kubicki, Maciej Gajos,  Patryk Lipski, Egy Maulana Vikri, Lukáš Haraslín, Sławomir Peszko, Rafał Wolski, Žarko Udovičić, Daniel Łukasik, Tomasz Makowski, Mateusz Sopoćko.

 

Napastnicy: Flávio Paixão, Mateusz Żukowski, Artur Sobiech

 

Pierwszy mecz w kwalifikacjach do Ligi Europy Lechia zagra na Stadionie Energa Gdańsk w czwartek (25 lipca) o godz. 19. Przeciwnikiem będzie Brøndby IF. Rewanż odbędzie się 1 sierpnia o godz. 19.30 na Brøndby Stadion w Kopenhadze. 

 

Bilety na mecz z Brøndby tradycyjnie są dostępne do nabycia online na bilety.lechia.pl, w aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, salonikach prasowych Kolporter i sklepie FanStore Lechia Gdańsk.

 

Przypominamy, że trwa sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020. Posiadacze karnetów bilet na mecz drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Europy mają ZA DARMO. Posiadacze karnetów na sezon 2019/2020 mają automatycznie przypisane miejsce wykupione wraz z karnetem. Posiadacze karnetu mogą bezpłatnie zmienić miejsce na ten mecz w obrębie tej samej strefy cenowej lub z dopłatą do wyższej ceny.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się