• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    25.11.2018, 18:00

#LechiaTrenuje ponownie w Gdańsku! [GALERIA]

2018-07-10 19:30:00
Piłkarze Lechii po dwóch zgrupowaniach w Cetniewie i Opalenicy wrócili na stałe do Gdańska, gdzie będą się przygotowywać do nadchodzącego sezonu, który zainaugurują 27 lipca w Białymstoku w starciu z Jagiellonią. Biało-Zieloni we wtorek odbyli jednostkę treningową na boisku. W kolejnych dniach oprócz zajęć czeka ich sesja zdjęciowa i badania, a na koniec tygodnia rozegrają sparingi z Asterasem Tripolis i Gryfem Słupsk.

- Teraz będzięmy skupiali się na odzyskiwaniu świeżości, schodzimy z obciążeń i na pewno będziemy szukać tego poprzez akcenty szybkie, dynamiczne i mocy. Chcemy, żeby ten proces zejścia z obciążeń trwał przez najbliższe dwa mikro cykle, by zawodnicy odzyskali świeżość i byli gotowi na pierwszy ligowy mecz. Cały czas będziemy jednak ciężko pracować, bo nasz mikro cykl składa się z różnych jednostek, które są zbliżone do wysiłku z dnia meczowego - powiedział trener Lechii Piotr Stokowiec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#LechiaTrenuje

Autor: Łukasz Szczepiński, Fot. Grzegorz Radtke /058sport.pl
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się