• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  31.05.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  05.06.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  09.06.2020, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  14.06.2020, 18:00

#LechiaWpadaNaWF. Byliśmy w Pozytywnej Szkole Podstawowej [ZDJĘCIA + WIDEO]

2018-02-15 13:24:00
W czwartkowy poranek odwiedziliśmy gdańską Pozytywną Szkołę Podstawową przy ul. Azaliowej w ramach akcji #LechiaWpadaNaWF. W rolę nauczycieli wychowania fizycznego na jednej z lekcji dla uczniów z klas piątych wcielili się Błażej Augustyn oraz Przemysław Macierzyński.

#LechiaWpadaNaWF to organizowana przez klub akcja o wymiarze edukacyjnym. Chcemy w ten sposób popularyzować kulturę fizyczną i zachęcać uczniów do jak największej aktywności. A przy okazji doprowadzić do jak najmniejszej liczby zwolnień z lekcji wychowania fizycznego.  

 

W czwartek odwiedziliśmy Pozytywną Szkołę Podstawową Gdańsku, gdzie Przemysław Macierzyński i Błażej Augustyn przy współudziale nauczycieli poprowadzili zajęcia wychowania fizycznego dla chłopców i dziewczynek z klas piątych.  Po typowej piłkarskiej rozgrzewce Błażej i Przemek przeprowadzili ćwiczenia znane z normalnych treningów Biało-Zielonych – slalom między pachołkami z piłką przy nodze, strzały na bramkę, a nawet popularnego wśród piłkarzy „dziadka”.

 

Zwieńczeniem lekcji był oczywiście mecz, w którym minimalnie lepsza okazała się drużyna Błażeja Augustyna, która pokonała ekipę Przemka Macierzyńskiego 2:1.

 

Zapraszamy inne szkoły do włączenia się do akcji #LechiaWpadaNaWF. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem e-mail: media@Lechia.pl

 

WIZYTA W POZYTYWNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ NA ZDJĘCIACH 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się