• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  23.02.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  11.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  16.03.2019, 18:00

#LechiaWpadaNaWF do SP 47 w Gdańsku [ZDJĘCIA + WIDEO]

2018-03-13 12:10:00
We wtorkowy poranek odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 47 przy ul. Reformackiej w Gdańsku w ramach akcji #LechiaWpadaNaWF. W rolę nauczycieli wychowania fizycznego na jednej z lekcji dla uczennic i uczniów z klasy 4E wcielili się Daniel Łukasik oraz Oliver Zelenika.

#LechiaWpadaNaWF to organizowana przez klub akcja o wymiarze edukacyjnym. Chcemy w ten sposób popularyzować kulturę fizyczną i zachęcać uczniów do jak największej aktywności. A przy okazji doprowadzić do jak najmniejszej liczby zwolnień z lekcji wychowania fizycznego. 

 

We wtorek odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 47 Gdańsku, gdzie Daniel Łukasik i Oliver Zelenika przy współudziale nauczycieli poprowadzili zajęcia wychowania fizycznego dla chłopców i dziewczynek z klasy 4E.  Po typowej piłkarskiej rozgrzewce Daniel i Oliver przeprowadzili ćwiczenia znane z normalnych treningów Biało-Zielonych – prowadzenie piłki, ćwiczenia podań prawą i lewą nogą i uderzenia na bramkę bez przyjęcia.

 

Zwieńczeniem lekcji był oczywiście mecz, z udziałem obu piłkarzy Biało-Zielonych, który zakończył się sprawiedliwym remisem 1:1.

 

- Bardzo cieszymy się z odwiedzin piłkarzy Lechii Gdańsk w naszej szkole. Dla naszych uczniów to ogromna atrakcja i z pewnością udział w takiej lekcji pozostanie na długo w ich pamięci. Taka inicjatywa z pewnością sprawi, że dzieci i młodzież chętniej będą uczestniczyć w różnych aktywnościach sportowych w szkole – powiedziała Beata Samujło, nauczycielka wychowania fizycznego w SP 47.

 

- To było dla nas ciekawe doświadczenie, móc wcielić się w rolę nauczycieli. Po takiej lekcji mamy jeszcze więcej szacunku dla osób pracujących w szkole, bo to naprawdę bardzo wymagająca i odpowiedzialna praca – przyznali Daniel Łukasik i Oliver Zelenika.

 

Zapraszamy inne szkoły do włączenia się do akcji #LechiaWpadaNaWF. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem e-mail: media@Lechia.pl

 

#LECHIAWPADANAWF W SP 47

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się