• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Lechiści na turnieju żużlowym „Zenon Plech Zaprasza” [ZDJĘCIA+WIDEO]

2018-03-24 17:30:00
Sebastian Mila, Grzegorz Kuświk, Jakub Wawrzyniak oraz Błażej Augustyn to zapaleni kibice żużla. Dlatego żaden z nich nie odmówił sobie przyjemności pojawienia się w sobotnie popołudnie na stadionie żużlowym przy ul. Długie Ogrody w Gdańsku, gdzie rozegrano towarzyski turniej „Zenon Plech Zaprasza”. Turniej uświetnił dwie ważne rocznice legendy światowego speedway’a – 65. urodzin „Super Zenona” oraz 45-lecia zdobycia przez niego brązowego medalu mistrzostw świata.

Czterej piłkarze Lechii Gdańsk przed rozpoczęciem turnieju wręczyli Zenonowi Plechowi koszulkę meczową Biało-Zielonych oraz przekazali w imieniu Fundacji Lechii Gdańsk piłkę z podpisami zawodników gdańskiego zespołu, która została zlicytowana na uroczystym bankiecie po zakończeniu zawodów. Dochód z aukcji przekazany zostanie na leczenie Zenona Plecha, który zmaga się z poważnymi kłopotami ze zdrowiem.

 WIĘCEJ ZDJĘĆ Z WIZYTY BIAŁO-ZIELONYCH NA TURNIEJU 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się