Licytacja bombek dla Hospicjum Dutkiewicza

2018-12-10 15:26:00
Razem z Fundacją Lechii Gdańsk nasi piłkarze wzięli udział w tworzeniu świątecznych bombek. Rekordowa kwota uzyskana podczas ich licytacji zostanie przekazana na potrzeby Hospicjum Dziecięcego im. ks. E. Dutkiewicza.

Na początku grudnia uczestniczyliśmy w wyjątkowym wydarzeniu: Gwiazdy Malują Gwiazdy. Dzięki inicjatywie Fundacji Hospicyjnej mogliśmy wesprzeć podopiecznych Hospicjum im. ks. Dutkiewicza.

 

Steven Vitória i João Nunes, piłkarze Lechii Gdańsk razem z przyjaciółmi ze świata sportu, kultury, mediów i polityki malowali wspólnie bombki, które zostały przekazane na licytację.

 

Od 3 do 7 grudnia, codziennie, na antenie Radia Gdańsk można było wylicytować wybrane bombki. Ostatniego dnia pod młotek trafiły ozdoby z podpisami członków pierwszego zespołu Lechii i trenera Jarosława Bieniuka, a do tego podwójne zaproszenie VIP na mecz Lechii Gdańsk i Górnika Zabrze. Ten zestaw został zlicytowany za 3550 zł!

 

Dzięki wparciu Fundacji Lechii Gdańsk oraz innych gości, udało się zebrać łącznie 13 850 złotych, które w całości zostaną przekazane potrzebującym.

 

Gorąco zachęcamy do wsparcia Fundacji Hospicyjnej. Możecie przekazać swój 1% podatku lub wesprzeć ją jako wolontariusze. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się