Licytacja derbowej koszulki Flavio dla Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom

2018-12-06 17:45:00
W niedzielę 9 grudnia w trakcie przerwy meczu Lechii Gdańsk z Legią Warszawa zostanie przeprowadzona przez Fundację Lechii Gdańsk aukcja charytatywna koszulki meczowej Flavio Paixao z ostatnich zwycięskich Derbów Trójmiasta z Arką Gdynia. Zebrane środki z licytacji zostaną przeznaczone na otwarcie przez Fundację Hospicjum Pomorze Dzieciom ośrodka Centrum Wsparcia Po Stracie.

 

Fundacja Hospicjum Pomorze Dzieciom zapewnia śmiertelnie chorym dzieciom bezpieczny pobyt w rodzinnym domu w ostatnim okresie ich życia. W ramach domowego hospicjum dla dzieci Fundacja dba o ich opiekę medyczną przez całą dobę. Udziela także wsparcia psychologicznego i socjalnego całym rodzinom, które stara się wspierać również w czasie żałoby.Jak możecie pomóc? W przerwie najbliższego meczu Lechii z Legią zostanie przeprowadzona przez Fundację Lechii Gdańsk aukcja charytatywna derbowej koszulki Flavio Paixao na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom. Uzyskana kwota wesprze otwarcie Centrum Wsparcia Po Stracie.

 

Holistyczne Centrum Wsparcia będzie jedynym takim miejscem na Pomorzu, a nawet w Polsce, w którym osoby doświadczające śmierci dziecka, partnerów życiowych, samobójstw, wczesnych strat, diagnozy nieuleczalnej własnej lub osób bliskich, znajdą wytchnienie w holistycznym wsparciu: pracy indywidualnej i grupowej, na warsztatach podnoszących świadomość.


Zapraszamy również do wsparcia Hospicjum Pomorze Dzieciom poprzez aktywne włączenie się we wszystkie etapy prac remontowych, przystosowania lokalu i adaptacji wnętrz, w którym znajdować będzie się także - Domowe Hospicjum Dla Dzieci i Hospicjum Perinatalne.

 

 

Ponadto oprócz wzięcia udziału w licytacji możecie pomóc w inny sposób, stając się 1 z 12500 AniołówHospicjum Pomorze Dzieciom szuka 12,5 tys. osób, które podarują choć 8 zł miesięcznie naszym maluchom. Aniołami nazywamy wszystkie osoby pomagające, wspierające hospicyjną ideę.

 

Anioł to osoba ofiarowująca znacznie więcej niż pieniądze: każda wpłata, daje nam pewność, że nikt w obliczu trudnych doświadczeń nie musi być sam. Jeśli potrafimy się jednoczyć, udaje się niewielkim kosztem robić wiele rzeczy – naprawdę łączyć niebo i ziemię. Podopieczni hospicjum uczą nas jak nie szukać szczęścia, ale odnajdywać je w każdej chwili w myśl hospicyjnej zasady: „skoro nie możemy dołożyć dni do życia naszych dzieci, dołóżmy życia do ich dni”.

 

Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy oraz do odwiedzenia strony Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom, gdzie znajdzie więcej informacji, w jaki sposób można pomóc podopiecznym hospicjum.

Autor: Lechia Gdańsk
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się