• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.10.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.11.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    10.11.2018, 18:00

LOTTO Ekstraklasa. Terminarz na sezon 2018/2019

2018-06-06 11:55:00
Ekstraklasa S.A. ogłosiła terminarz LOTTO Ekstraklasy na sezon 2018/2019. W pierwszym meczu zagramy na wyjeździe z Jagiellonią Białystok.

Pierwsza kolejka LOTTO Ekstraklasy zaplanowana jest na 20-23 lipca. W pierwszym meczu Biało-Zieloni zagrają na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Derby Trójmasta odbędą się pod koniec października i na początku kwietnia.

 

 

Koniec rundy jesiennej zaplanowany jest na 22 grudnia. Przerwa zimowa potrwa do 8 lutego. Runda zasadnicza zakończy się 13 kwietnia, a finałowa 19 maja. W tym sezonie rozgrywki kończą się wcześniej ze względu na Mistrzostwa Świata U-20, które odbędą się w Polsce w czerwcu 2019.

 

Nie znamy jeszcze dokładnych dni i godzin wszystkich spotkań.

 

Zestaw par rundy zasadniczej 2018/19:
(zaznaczono terminy sobotnie)

 

1. kolejka (20-23 lipca)

Górnik Zabrze - Korona Kielce

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, 20 lipca, godz. 20.30

Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin

Miedź Legnica - Pogoń Szczecin

Wisła Kraków - Arka Gdynia

Wisła Płock - Lech Poznań

Zagłebie Sosnowiec - Piast Gliwice

Śląsk Wrocław - Cracovia

 

2. kolejka (27-30 lipca)

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok

Górnik Zabrze - Wisła Płock

KGHM Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec

Korona Kielce - Legia Warszawa

Lech Poznań - Cracovia

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, 27 lipca, godz. 18

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

Wisła Kraków - Miedź Legnica

 

3. kolejka (4 sierpnia)

Cracovia - Arka Gdynia

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

Miedź Legnica - Górnik Zabrze

Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin

Wisła Płock - Korona Kielce

Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław - Lech Poznań

 

4. kolejka (11 sierpnia)

Arka Gdynia - Górnik Zabrze

KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Korona Kielce - Śląsk Wrocław

Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica

Piast Gliwice - Legia Warszawa

Pogoń Szczecin - Cracovia

Wisła Kraków - Wisła Płock

 

5. kolejka (18 sierpnia)

Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice

Lech Poznań - Wisła Kraków

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec

Miedź Legnica - Korona Kielce

Wisła Płock - Arka Gdynia

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

 

6. kolejka (25 sierpnia)

Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica

KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Korona Kielce - Arka Gdynia

Legia Warszawa - Wisła Płock

Piast Gliwice - Cracovia

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk

Wisła Kraków - Górnik Zabrze

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław

 

7. kolejka (1 września)

Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec

Cracovia - Legia Warszawa

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

Lech Poznań - Piast Gliwice

Lechia Gdańsk - Korona Kielce

Miedź Legnica - KGHM Zagłębie Lubin

Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

 

8. kolejka (14 września)

Jagiellonia Białystok - Cracovia

KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Legia Warszawa - Lech Poznań

Piast Gliwice - Arka Gdynia

Pogoń Szczecin - Korona Kielce

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

Wisła Płock - Miedź Legnica

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze

 

9. kolejka (22 września)

Arka Gdynia - Lech Poznań

Cracovia - Wisła Płock

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok

Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec

Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin

Miedź Legnica - Legia Warszawa

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

 

10. kolejka (29 września)

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Lech Poznań - Miedź Legnica

Legia Warszawa - Arka Gdynia

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

Wisła Kraków - Korona Kielce

Wisła Płock - Lechia Gdańsk

Zagłębie Sosnowiec - Cracovia

 

11. kolejka (6 październia)

Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin

Cracovia - Wisła Kraków

Górnik Zabrze - Lech Poznań

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec

Miedź Legnica - Piast Gliwice

Pogoń Szczecin - Wisła Płock

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

 

12. kolejka (20 października)

Cracovia - Górnik Zabrze

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock

Lech Poznań - Korona Kielce

Legia Warszawa - Wisła Kraków

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

 

13. kolejka (27 października)

Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Korona Kielce - Cracovia

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia

Miedź Legnica - Śląsk Wrocław

Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec

Wisła Płock - Piast Gliwice

 

14. kolejka (3 listopada)

Arka Gdynia - Pogoń Szczecin

Cracovia - Miedź Legnica

KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Lech Poznań - Lechia Gdańsk

Legia Warszawa - Górnik Zabrze

Piast Gliwice - Wisła Kraków

Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok

Śląsk Wrocław - Wisła Płock

 

15. kolejka (10 listopada)

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

Korona Kielce - Piast Gliwice

Lechia Gdańsk - Cracovia

Miedź Legnica - Arka Gdynia

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin

Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

 

16. kolejka (24 listopada)

Arka Gdynia - Wisła Kraków

Cracovia - Śląsk Wrocław

KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Korona Kielce - Górnik Zabrze

Lech Poznań - Wisła Płock

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec

Pogoń Szczecin - Miedź Legnica

 

17. kolejka (1 grudnia)

Cracovia - Lech Poznań

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia

Legia Warszawa - Korona Kielce

Miedź Legnica - Wisła Kraków

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin

Wisła Płock - Górnik Zabrze

Zagłębie Sosnowiec - KGHM Zagłębie Lubin

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

 

18. kolejka (8 grudnia)

Arka Gdynia - Cracovia

Górnik Zabrze - Miedź Legnica

KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

Korona Kielce - Wisła Płock

Lech Poznań - Śląsk Wrocław

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

 

19. kolejka (15 grudnia)

Cracovia - Pogoń Szczecin

Górnik Zabrze - Arka Gdynia

Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin

Legia Warszawa - Piast Gliwice

Miedź Legnica - Lechia Gdańsk

Wisła Płock - Wisła Kraków

Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań

Śląsk Wrocław - Korona Kielce

 

20. kolejka (22 grudnia)

Arka Gdynia - Wisła Płock

KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia

Korona Kielce - Miedź Legnica

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław

Wisła Kraków - Lech Poznań

Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa

 

21. kolejka (9 lutego)

Arka Gdynia - Korona Kielce

Cracovia - Piast Gliwice

Górnik Zabrze - Wisła Kraków

Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin

Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok

Wisła Płock - Legia Warszawa

Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec

 

22. kolejka (16 lutego)

Jagiellonia Białystok - Wisła Płock

KGHM Zagłębie Lubin - Miedź Legnica

Korona Kielce - Lechia Gdańsk

Legia Warszawa - Cracovia

Piast Gliwice - Lech Poznań

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia

 

23. kolejka (23 lutego)

Arka Gdynia - Piast Gliwice

Cracovia - Jagiellonia Białystok

Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec

Korona Kielce - Pogoń Szczecin

Lech Poznań - Legia Warszawa

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków

Miedź Legnica - Wisła Płock

Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin

 

24. kolejka (2 marca)

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze

KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

Lech Poznań - Arka Gdynia

Legia Warszawa - Miedź Legnica

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław

Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Wisła Płock - Cracovia

Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce

 

25. kolejka (9 marca)

Arka Gdynia - Legia Warszawa

Cracovia - Zagłębie Sosnowiec

Górnik Zabrze - Piast Gliwice

Korona Kielce - Wisła Kraków

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

Miedź Legnica - Lech Poznań

Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

 

26. kolejka (16 marca)

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce

KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia

Lech Poznań - Górnik Zabrze

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Piast Gliwice - Miedź Legnica

Wisła Kraków - Cracovia

Wisła Płock - Pogoń Szczecin

Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk

 

27. kolejka (30 marca)

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

Górnik Zabrze - Cracovia

Korona Kielce - Lech Poznań

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków - Legia Warszawa

Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin

 

28. kolejka (3 kwietnia)

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk

Cracovia - Korona Kielce

KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Piast Gliwice - Wisła Płock

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica

 

29. kolejka (6 kwietnia)

Górnik Zabrze - Legia Warszawa

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec

Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin

Lechia Gdańsk - Lech Poznań

Miedź Legnica - Cracovia

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia

Wisła Kraków - Piast Gliwice

Wisła Płock - Śląsk Wrocław

 

30. kolejka (13 kwietnia)

Arka Gdynia - Miedź Legnica

Cracovia - Lechia Gdańsk

KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Piast Gliwice - Korona Kielce

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się