• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  27.10.2018, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.11.2018, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  10.11.2018, 18:00

Lubimy ludzi - Lechia Gdańsk w #SzlachetnaPaczka2017 [WIDEO+ZDJĘCIA]

2017-12-06 12:15:00
Trzeci rok z rzędu na początku grudnia zespół Lechii Gdańsk włączył się do akcji "Szlachetna Paczka". W środę wczesnym porankiem Dusan Kuciak, Patryk Lipski i Simeon Sławczew udali się do jednego z gdańskich supermarketów w celu skompletowania świątecznej paczki dla jednej z potrzebujących rodzin.

Tym razem postanowiliśmy wesprzeć swoją pomocą rodzinę ze Starogardu Gdańskiego. Na paczkę, którą przygotowali Biało-Zieloni składały się m.in. pościel, ręczniki, a także niezbędne produkty żywnościowe czy środki czystości. 

- Warto pomagać. Bardzo się cieszę, że jako Lechia Gdańsk mogliśmy wziąć udział w tej edycji Szlachetnej Paczki. Mam nadzieję, że nasza paczka chociaż trochę ułatwi życie rodzinie, którą wybraliśmy, a zakupione przez nas produkty przypadną im do gustu - powiedział Patryk Lipski. - Ciężko jest przewidzieć, czy to, co wybraliśmy trafi w gust obdarowywanej przez nas rodziny, ale trzymaliśmy się pewnych wytycznych i mam nadzieję, że wszystko co kupiliśmy okaże się przydatne - dodał pomocnik gdańskiego zespołu.  

- Do zakupów podeszliśmy ekonomicznie, bo chcieliśmy kupić jak najwięcej rzeczy, ale staraliśmy się wybierać przy tym produkty dobre jakościowo - wyjaśnił Dusan Kuciak. 

Pieniądze potrzebne na zakupy „Szlachetnej Paczki” pochodzą ze zbiórki przeprowadzonej wśród piłkarzy Lechii Gdańsk.  - Jesteśmy jedną drużyną nie tylko na boisku, ale także poza nim. Kiedy Jakub Wawrzyniak przyszedł do szatni i powiedział nam o tej akcji nie zastanawialismy się długo. Od razu zaczęliśmy zbierać potrzebne środki - zakończył pomocnik Biało-Zielonych Simeon Sławczew. 

 

SZLACHETNA PACZKA 2017 - RELACJA ZDJĘCIOWA Z ZAKUPÓW 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się