Lukas Haraslin: Jestem dumny ze 100 występów dla Lechii [WIDEO]

2019-07-29 16:30:00
- Cieszę się, że zagrałem dziś setny mecz dla Lechii w oficjalnych rozgrywkach. Myślę jednak, że ważniejsze było dziś spotkanie z Wisłą Kraków, ale niestety nie udało nam się wygrać. Zaczynam w Gdańsku już piąty sezon. Ten czas bardzo szybko minął. Niektórym może się wydawać, że to mało. Jednak przytrafiła się kontuzja, która na długo wykluczyła mnie z gry. Straciłem prawie cały rok, ale nie wracam do przeszłości. Jestem dumny z tego, że zagrałem sto razy dla Lechii - powiedział ofensywny zawodnik Lechii Lukas Haraslin, który przeciwko Wiśle Kraków wystąpił po raz setny w Biało-Zielonych barwach.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się