Lukas Haraslin: Musimy zawsze grać tak, jak w pierwszej połowie meczu z Zagłębiem

2018-09-24 09:30:00
- Musimy wyciągnąć wnioski - powiedział po meczu z Zagłębiem Lubin skrzydłowy Lechii Lukas Haraslin.

- Taka jest piłka. Prowadziliśmy 3:0, Zagłębie strzeliło gola kontaktowego, a my za bardzo się cofnęliśmy. Ciężko mi to ocenić. Druga połowa nie była taka jak miała być i dlatego skończyło się na 3:3. Musimy zawsze grać tak jak w pierwszej połowie tego meczu - podkreśla Haraslin.

 

W meczu z Zagłębiem Lubin trzy bramki strzelił Artur Sobiech. Przy jednej z bramek asystował mu właśnie Lukas Haraslin, który popisał się bardzo ładnym rajdem lewym skrzydłem.

 

- Artur Sobiech to klasyczna "dziewiątka", dobrze odnajduje się w polu karnym, a my takiego napastnika potrzebujemy. Cieszę się z tego, że strzelił hattricka, szkoda tylko, że nie dało nam to wygranej.

 

 

Ten tydzień będzie dla Lechii bardzo intensywny. We wtorek, 25 września, Biało-Zieloni grają mecz pucharowy z Wisłą w Krakowie, a już w piątek ligowy z Wisłą Płock również na wyjeździe.

 

- Musimy wyciągnąć wnioski. W poniedziałek jedziemy do Krakowa, a już w czwartek do Płocka, więc terminarz jest napięty. Musimy sobie z tym poradzić. Teraz czekamy na rewanż z Wisłą.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się