• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  15.07.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.07.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  24.07.2020, 20:00

Lukas Haraslin: Trzeba wyczyścić głowy

2019-10-06 09:38:00
- Musimy odpocząć przez jeden, może dwa dni. Potem jest wyjazd, trzeba przygotować się do derbowego spotkania, bo wiem, jakie to jest ważne dla nas i wiemy, że dla kibiców też. Na pewno musimy być gotowi do tego meczu zarówno mentalnie, jak i fizycznie - powiedział po spotkaniu z Zagłębiem skrzydłowy Lechii Lukas Haraslin.

- Ciężko się mówi po przegranym spotkaniu. Nie zwieszamy głowy i walczymy dalej o medale. Przygotowujemy się teraz do następnego meczu. Zagłębie miało trochę szczęścia przy tej pierwszej bramce. Niestety, ale takie gole też padają. Walczyliśmy, ale nie udało nam sie zdobyć tych 3 punktów. Przegraliśmy dzisiaj to spotkanie u siebie, ale mamy kolejne mecze przed sobą i trzeba się dobrze przygotować do dalszej walki, bo przed nami derby.

 

Najbliższy czas Lechiści spędzą na treningach, aby dobrze przygotować się do kolejnych meczów. 

 

- Przed nami przerwa na kadrę. Trzeba wyczyścić głowy i przygotować się na kolejne spotkania jak najlepiej i pokazać, że to był mały wypadek przy pracy, że już wracamy do tych zwycięskich meczów. Teraz trzeba troszeczkę odpocząć, bo nie udało nam się wygrać. Musimy się wyciszyć i wyczyścić wszystko z głowy. Odpocząć przez jeden, może dwa dni. Potem jest wyjazd, trzeba przygotować się do derbowego spotkania, bo wiem, jakie to jest ważne dla nas i wiemy, że też dla kibiców. Na pewno musimy być gotowi do tego meczu zarówno mentalnie, jak i fizycznie. 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się