25.11.2018, 18:00

Lukas Haraslin zagrał w meczu Reprezentacji Słowacji U-21

2018-10-16 23:15:00
Skrzydłowy Lechii Gdańsk zagrał 69 minut w meczu słowackiej młodzieżówki, która przegrała z Irlandią Północą 0:1

Haraslin znalazł się w pierwszym składzie Reprezentacji Słowacji i na boisku przebywał do 69. minuty, gdy zmienił go Bozenik.

Słowacja U-21 przegrała ten mecz 0:1, od 45. minuty grając w dziesiątkę. Jedyną bramkę w meczu strzelił w 63. minucie Mark Sykes. Słowacka młodzieżówka na koniec eliminacji do EURO U-21 zajęła trzecie miejsce za Hiszpanią i właśnie Irlandią Północną.

Dzisiejsze spotkanie było ósmym meczem Haraslina w młodzieżówce. Dotychczas strzelił trzy gole. W ostatnim meczu z Estonią zanotował asystę.