Łukasz Smolarow i Maciej Kalkowski z wizytą w Nyonie w ramach kursu UEFA PRO

2018-11-18 14:30:00
W dniach 5-8 listopada asystenci Piotra Stokowca - Łukasz Smolarow i Maciej Kalkowski przebywali na szkoleniu w siedzibie UEFA w Nyonie (Szwajcaria). Zajęcia odbywały się w ramach kursu UEFA PRO. Oprócz trenerów z Polski przyjechali uczestnicy z Niemiec, Szkocji i Słowenii.

Zajęcia odbywały się w ramach kursu UEFA PRO. Oprócz trenerów z Polski przyjechali uczestnicy z Niemiec, Szkocji i Słowenii. W programie można było znaleźć wykłady, zajęcia praktyczne, dyskusje, wymiany opinii; każda z federacji przeprowadziła trening pokazowy. Wśród prowadzących zajęcia byli między innymi Roberto Martinez (trener reprezentacji Belgii), Thomas Schaaf (były trener m.in Werderu Brema i Hannoveru - gdzie pracował z Arturem Sobiechem) czy Howard Wilkinson (były trener m.in Leeds United).   

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się