Łukasz Smolarow: Jesteśmy bardzo zadowoleni po tym meczu [WIDEO]

2018-09-26 09:00:00
Lechia wygrała z Wisłą Kraków w rzutach karnych, awansując do 1/16 Pucharu Polski. Mecz skomentował Łukasz Smolarow, asystent Piotra Stokowca.

Łukasz Smolarow: "To było inne spotkanie niż to sprzed tygodnia. Czas między tymi spotkaniami wykorzystaliśmy na korektę taktyczną i dziś było ją widać. Mimo to, widowisko na tym nie ucierpiało, bo obejrzeliśmy dobry mecz. My cały czas zbieramy informacje o naszych zawodnikach. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ci nominalni zmiennicy podołali i zaprezentowali się bardzo dobrze. W szatni panowała duża radość i jesteśmy bardzo zadowoleni po tym meczu. Kilku zawodników, którzy w pewnym sensie byli w cieniu, dziś zagrali bardzo dobrze. Tak samo nasi młodzieżowcy, którzy byli na boisku, podołali i zaprezentowali się z dobrej strony".

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się