Łukasz Smolarow na stażu w Vitorii Setubal

2019-01-04 11:00:00
W dniach 28 grudnia - 5 stycznia Łukasz Smolarow, asystent trenera Piotra Stokowca przebywał na stażu szkoleniowym w drużynie Vitorii Setubal w Portugalii.

Trener Łukasz Smolarow świąteczno-noworoczną przerwę wykorzystał, by odbyć staż w kolejnym portugalskim klubie. - W Portugalii nie ma przerwy w rozgrywkach. Portugalscy trenerzy mają swoją dobrą markę w Europie. Jest to mój kolejny staż tutaj, wcześniej byłem między innymi w Sportingu Braga, Estoril czy FC Porto - tłumaczy Łukasz Smolarow.  

 
Drużyna Vitorii Setubal zajmuje obecnie 12 pozycję w lidze portugalskiej. Zespół  prowadzi Lito Vidigal pracujący wcześniej m.in. w Maccabi Tel-Awiw czy Belenenses.
 
- Obejrzałem dwa mecze Vitorii, jeden pucharowy przeciwko Sportingowi Braga, a drugi ligowy w Porto przeciwko Boaviście. Oglądam treningi oraz mam możliwość porozmawiania z trenerami pierwszej drużyny - kończy.
 
 
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się