Łukasz Smolarow: Zawodnicy zostawili na boisku mnóstwo zdrowia

2019-02-28 09:20:00
- Trzeba przyznać, że był to dla nas bardzo trudny mecz. Na pewno najtrudniejszy z tych, które rozegraliśmy przeciwko Górnikowi Zabrze w tym sezonie. Kosztował nas wiele wysiłku, zawodnicy zostawili na boisku mnóstwo zdrowia. Ogromnie cieszymy się z awansu do półfinału Pucharu Polski - powiedział po wygranym meczu 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski asystent trenera Lechii Gdańsk Łukasz Smolarow.

- Bardzo ważne są dla nas również indywidualne aspekty. Niezwykle istotną bramkę zdobył Tomasz Makowski. To młody zawodnik i takie dokonanie jest dla niego świetnym impulsem, motywacją do dalszej, ciężkiej pracy i rozwoju. Michał Mak dał nam natomiast argumenty, byśmy korzystali częściej z jego usług. Przyjechaliśmy do Zabrza po awans i udało nam się tego dokonać - dodał trener Łukasz Smolarow. 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się