Łukasz Zwoliński przed meczem z Lechem

2020-02-21 13:30:00
- Wiemy na co nas stać i jedziemy do Poznania pokazać się z jak najlepszej strony - mówi przed meczem z Lechem, napastnik Lechii Łukasz Zwoliński.

- Ostatnio wygraliśmy z aktualnym mistrzem Polski i pokazaliśmy, że potrafimy grać z najlepszymi. Do Poznania nie jedziemy się bronic i myśleć o jednym punkcie. Wiemy na co nas stać i jesteśmy przez trenera bardzo dobrze przygotowani - mówi pełny optymizmu Zwoliński.

 

Napastnik Biało-Zielonych lubi grać z Lechem. W ostatnim spotkaniu przeciwko tej drużynie strzelił im dwie bramki. - Lubię grać przeciwko Lechowi i mam bardzo dobre wspomnienia z tym meczami. Jednak teraz najważniejsze nie są moje wspomnienia, a koncentracja na niedzielnym starciu. Jedziemy tam pokazać się z jak najlepszej strony. - dodał.

 

Jak wygląda ustawienie Lechii, kiedy jej nowy napastnik jest na boisku razem z Flavio Paixao - Za dużo treningów jeszcze nie odbyłem z drużyną, ale na treningach w wariantach, gdzie byliśmy razem na boisku to Flavio był lekko cofnięty, a ja nieco bardziej wysunięty. Było to widać zresztą choćby w ostatnim meczu z Piastem, kiedy razem przebywaliśmy na boisku - zakończył Zwoliński.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się