• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.04.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Maciej Gajos: Chcę mieć jeszcze lepsze statystyki [WIDEO]

2019-09-23 11:09:00
- Do każdego trzeba podejść poważnie. Nie ma co myśleć o Legii, jest puchar, także skupiamy się na nim. Trzeba przejść do kolejnej rundy - mówi pomocnik Lechii Maciej Gajos.

 

- Wiedzieliśmy, że Korona nie będzie grała otwartego futbolu. Staraliśmy się długo utrzymywać przy piłce. Myślę, że początek był trochę nerwowy i bramka nas uspokoiła. Zakładaliśmy sobie, że trzeba zdobywać zwycięstwa w serii, żeby piąć się w górę tabeli. Bardzo cieszą trzy kolejne zwycięstwa, dopisujemy dziewięć punktów i jedziemy dalej.

W meczu z Koroną Kielce Maciej Gajos zdobył swoją pierwszą bramkę w Biało-Zielonych barwach.

- Trochę się naczekałem, ale najważniejsze, że ten gol pomógł w odniesieniu zwycięstwa, bo czasami zdobywa się bramkę, a punktów nie, także to podwójne cieszy. Robię swoje, staram się wykonywać polecenia trenera na boisku i na treningach. Daję z siebie 100%, ale na pewno chcę mieć jeszcze lepsze statystyki.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się