• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  24.04.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  27.04.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  12.05.2019, 18:00

Maciej Kalkowski: Czeka nas trudny mecz, ale będziemy dobrze przygotowani [WIDEO]

2018-08-09 17:00:00
- W przygotowaniach do spotkania z Miedzią Legnica zwróciliśmy dużą uwagę na pogodę, która aktualnie panuje. Staraliśmy się właściwie dobierać czas i obciążenia tego treningu, aby zawodnicy mogli w stu procentach przepracować zajęcia. Wszyscy zawodnicy, których mamy do dyspozycji są zdrowi i brani pod uwagę przy ustalaniu meczowej osiemnastki. Tylko Rafał Wolski potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby wrócić do optymalnej dyspozycji - powiedział na konferencji prasowej przed spotkaniem z Miedzią Legnica drugi trener Lechii Gdańsk, Maciej Kalkowski.

- Oglądałem dwa ostatnie spotkania Miedzi Legnica na żywo i myślę, że będziemy dobrze przygotowani, bo czeka nas trudne zadanie. Bardzo podobał mi się ten zespół, w spotkaniu z Górnikiem dominował na boisku, ale później przypadkowa bramka odmieniła losy meczu. Końcowy wynik nie odzwierciedla tego, co się działo na murawie. Tak jak powiedziałem wcześniej, przygotowujemy się do spotkania, chcemy go wygrać, ale szanujemy przeciwnika i to na pewno nie będzie dla nas łatwy mecz - powiedział trener Maciej Kalkowski

 

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się