Maciej Stolarczyk: Lechia była dobrze zorganizowana [WIDEO]

2018-09-26 08:55:00
Trener Wisły Kraków skomentował przegrany mecz z Lechią Gdańsk. Biało-Zieloni wygrali w konkursie rzutów karnych i awansowali do 1/16 Pucharu Polski.

Maciej Stolarczyk, trener Wisły Kraków: "Gratuluję Lechii Gdańsk awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski. Było to dla nas trudne spotkanie, ponieważ Lechia była dobrze zorganizowana i nastawiła się na wykorzystanie kontrataków, a miała ku temu argumenty w postaci bardzo szybkich skrzydłowych. Szczególnie w pierwszej połowie mieliśmy problemy, żeby tę zaporę pokonać. Nie ma co ukrywać, że w dogrywce utrudniła nam grę czerwona kartka. Lechiści wykonywali rzuty karne perfekcyjnie i dzięki temu zwyciężyli". 

  

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się