Maciej Woźniak opuszcza Lechię Gdańsk

2020-07-29 11:09:00
Informujemy, że Maciej Woźniak odchodzi z Lechii Gdańsk. Bramkarz, na zasadzie transferu definitywnego, przeniesie się do III ligowej Raduni Stężyca.

Maciej Woźniak dołączył do Lechii Gdańsk w 2016 roku, przechodząc z Nielby Wągrowiec. Początkowo występował w zespołach młodzieżowych naszej Akademii, a następnie dołączył do pierwszego zespołu Biało-Zielonych. Przez ostatnie dwa sezony Woźniak pełnił rolę trzeciego bramkarza w naszej drużynie.

 

Maciejowi dziękujemy za cztery ostatnie lata w Biało-Zielonych barwach i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej!

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się