• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Majówka z Lechią

2018-05-02 11:50:00
Jak spędzić wieczór w piątkową majówkę? Na Stadionie Energa Gdańsk z Lechią.

 

Już od 17.30 możecie przyjść i zrelaksować się na naszej majówkowej strefie przy parkingu P5, przygotowanej specjalnie z myślą o Biało-Zielonych kibicach przez Zakłady Mięsne Nowak  i Tyskie. Co tam znajdziecie?

 

Strefa chillout z leżakami dla tych, którzy chcą na chwilę zwolnić jak również atrakcje przygotowane specjalnie dla naszych najmłodszych kibiców - Strefę Movement z FUN ARENA, zabawy z ogromnymi, pluszowymi maskotkami, malowanie buziek oraz dmuchaniec od Stadionu Energa Gdańsk.

 

Obsługę gastronomiczną zapewniają Zakłady Mięsne Nowak  oraz Tyskie. Na miejscu można będzie zakupić pyszną kiełbasę złotą oraz piwo Tyskie i napoje.

 

Muzyka na żywo z DJ'em Marc'em Lee, którego produkcje muzyczne pojawiły się w takich wytwórniach jak Sony Music czy Black Hole Recordings. Występował on u boku takich artystów jak Armin Van Buuren, Martin Solveig, Markus Schulz, Kai Tracid, Moguai czy też Faithless.

 

 

Zapraszamy najpierw na Majówkę z Lechię, a następnie na mecz. Tutaj znajdziecie informacje o biletach na mecz w specjalnych obniżonych dla naszych kibiców cenach.

 

Atrakcje na Strefie Prestige

 

Przypominamy także o specjalnej majówkowej ofercie na Strefę Prestige. W najbliższy piątek na naszych gości czekać tam będzie w trakcie meczu strefa grillowa. Więcej informacji o Strefie Prestige.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się