• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Marco Paixao: musimy myśleć pozytywnie

2017-03-13 09:45:00
- Wynik meczu w Chorzowie to dla wszystkich przykra niespodzianka. Ciężko się z tym pogodzić, bo liczyliśmy na trzy punkty - przyznał po meczu z Ruchem napastnik Lechii Marco Paixao.

Portugalczyk wrócił na boiska LOTTO Ekstraklasy po wyleczeniu kontuzji, na skutek której pauzował przez dwie ostatnie kolejki. I od razu strzelił bramkę, kończąc celnym strzałem akcję Milosa Krasicia oraz Lukasa Haraslina.

– Zrobiliśmy przy tej bramce świetną robotę – mówi Marco Paixao. – Zdobyliśmy gola, który dał nam nadzieję na odmianę losów tego meczu. Niestety zgubił nas brak koncentracji i ostatecznie przegraliśmy z Ruchem. To była dla nas prawdziwa lekcja – dodał.

Lechia w następnej kolejce zmierzy się u siebie z Legią Warszawa. Ten mecz, zaplanowany 19 marca na godzinę 18, obejrzy na Stadionie Energa Gdańsk rekordowa liczba kibiców.

– To będzie niezwykle ważne spotkanie, dla nas idealna szansa na to, by wrócić na właściwe tory. Musimy myśleć pozytywnie i nastawiać się na cele, jakie sobie założyliśmy. W końcu ten sezon ma być nasz – zakończył Marco Paixao.