31.03.2018, 00:00
    07.04.2018, 00:00

Marco Paixao w jedenastce 18. kolejki Lotto Ekstraklasy

2017-12-05 13:33:00
Marco Paixao znalazł miejsce w jedenastce najlepszych piłkarzy 18. kolejki Lotto Ekstraklasy. Napastnik Lechii w meczu ze Śląskiem Wrocław strzelił dwa gole i przyczynił się do wygranej Biało-Zielonych na Stadionie Energa Gdańsk 3:1.

Marco Paixao na listę strzelców w meczu przyjaźni wpisał się najpierw w 40. minucie, wykańczając celnym strzałem głową dośrodkowanie z rzutu wolnego Sławomira Peszki. Drugiego gola Portugalczyk strzelił w 80. minucie, wykorzystując dogranie swojego brata Flavio.

Dla Marco Paixao, który z dorobkiem 13 bramek zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy Lotto Ekstraklasy, w jedenastce Lotto Ekstraklasy znalazł się po raz czwarty w bieżących rozgrywkach.