• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.07.2018, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.07.2018, 18:00

Mario Maloca: Bramka cieszy, ale żal straconych punktów

2017-04-09 18:46:00
- Mam po meczu mieszane uczucia. Z jednej strony cieszy zdobyta bramka, z drugiej szkoda straconych punktów - stwierdził po remisowym starciu z Piastem Gliwice strzelec gola dla Lechii Mario Maloca. Spotkanie w Gliwicach zakończyło się remisem 1:1.

- Cieszy mnie zdobyta bramka, ale z drugiej strony szkoda tego wyniku. Stworzyliśmy sobie sporo dogodnych szans do strzelenia więcej niż jednego gola, ale nie umieliśmy ich wykorzystać. Na przykład Flavio Paixao miał świetną okazję, ale trafił tylko w poprzeczkę. Takich akcji było więcej - mówił Maloca. - Trzeba jednak oddać rywalowi, że w końcówce miał znakomitą okazję, by zdobyć zwycięską bramkę, więc ten jeden punkt też trzeba uszanować - dodał obrońca Lechii, który w tym sezonie Lotto Ekstraklasy na listę strzelców wpisał się po raz pierwszy.

 

- Dostałem dobre podanie od Rafała Wolskiego, kątem oka zauważyłem jak ustawiony jest bramkarz i trąciłem piłkę do bramki. Ćwiczymy stałe fragmenty na treningach, dlatego fajnie, że udało się to powtórzyć w czasie meczu. Na pewno jednak czeka nas sporo pracy nad stałymi fragmentami w obronie. Taki błąd, jak przy bramce dla Piasta, nie powinien nam się przydarzyć - zakończył Maloca.

 

#MyWierzymy