• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  08.07.2020, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  12.07.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  15.07.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.07.2020, 17:30

Mario Maloca: Chcemy zacząć dobrą serię

2019-11-22 19:12:00
- To nie będzie łatwy mecz, ale musimy patrzeć na siebie i skupić się na sobie. ŁKS jest lepszy niż był w pierwszej kolejce, ale gramy u siebie i musimy wygrać ten mecz. Wszyscy są w dobrej dyspozycji i myślę, że ten ostatni mecz z Pogonią przegraliśmy, ale graliśmy lepiej. Idziemy do przodu i mam nadzieję, że zaczniemy dobrą serię – mówi przed meczem z ŁKS Mario Maloca.

- Dobrze wykorzystaliśmy przerwę na reprezentacje, ale najlepiej jak zaprezentujemy to w sobotę na meczu. Było dużo treningów. Jesteśmy przygotowani na ŁKS i mam nadzieję, że ta zła seria się skończy.

 

W ostatnim meczu przed przerwą na kadrę Biało-Zieloni przegrali 0:1 w Gdańsku z Pogonią Szczecin.

 

- Po meczu z Pogonią mówiłem, że dla mnie najlepiej, jakby następny mecz był już za trzy dni, ale tak się złożyło, że była przerwa. Z ŁKS chcemy zacząć dobrą serię i do końca roku wygrać wiele meczów. Musimy uwierzyć w to co robimy. Duże zmiany mogą wyjść na gorsze.

 

 

W 15 kolejkach Lechia straciła 15 bramek i choć nie jest to zły wynik, to brakuje spotkań bez straconych goli.

 

- Dobrze jak jest zero z tyłu, ale gdybyśmy wygrali 4:3, to nie miałbym nic przeciwko temu. Musimy wszyscy atakować, ale też wszyscy bronić.

 

Maloca w tym sezonie borykał się z kilkoma drobnymi urazami, ale już dwa tygodnie temu w meczu z Pogonią Szczecin był już w 100% gotowy do gry.

 

- Miałem problemy z urazami od początku sezonu. Całe życie gram i nie miałem żadnych kontuzji, teraz mnie trochę „złapało”, ale już jest wszystko dobrze. Zagrałem cały mecz z Pogonią i teraz też jestem do dyspozycji. Gdybyśmy wygrali ten mecz, inaczej by się na mnie patrzyło. Muszę to kontynuować.

 

 

W tym sezonie chorwacki obrońca zagrał w siedmiu spotkaniach, w tym sześciu ligowych, w których uzbierał 408 minut.

 

- Liczyłem, że będę grał od początku. Nie przyszedłem, żeby siedzieć na ławce. W Superpucharze zagrałem dobrze, później Błażej i Michał grali dobrze, byli najlepszymi zawodnikami na boisku i trener nie musiał nic zmieniać. Później doznałem kontuzji i powrót jest trudniejszy. Jestem gotowy i mam nadzieję, że zostanę w składzie na dłużej.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się