Mariusz Lewandowski po meczu z Lechią Gdańsk [WIDEO]

2018-09-23 08:30:00
- Bramki, które straciliśmy wynikały z indywidualnych błędów w środku, które pojawiały się przy wyprowadzaniu piłki - powiedział na konferencji prasowej po meczu trener Zagłębia Lubin Mariusz Lewandowski.

Mariusz Lewandowski, trener Zagłębia Lubin: Powiedziałem zawodnikom, żeby dążyli do wygranej mimo niekorzystnego rezultatu. Bramki, które straciliśmy wynikały z indywidualnych błędów w środku, które pojawiały się przy wyprowadzaniu piłki. Później trzeba było odrabiać. Brawo za charakter dla drużyny. Pokazują jak olbrzymie możliwości w nich drzemią. Nie jest łatwo podnieść się z takiego rezultatu i wyrównać, a dodatkowo mieć szansę na 4:3 w końcówce. 

 

- Bardzo mnie cieszy, że zawodnicy, którzy weszli wzmocnili naszą grę i z tego należy się cieszyć, bo zawodnicy weszli nie po to, żeby dograć mecz, ale odwrócić jego losy. Widziałem przez drugie 45 minut bardzo dobrze funkcjonujący zespół. Taki zespół chciałbym widzieć nie tylko w drugiej połowie - zakończył szkoleniowiec Zagłębia Lubin. 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się