• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.11.2019, 20:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.11.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    07.12.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.12.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    21.12.2019, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    08.02.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    15.02.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.02.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    29.02.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.03.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.03.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    07.03.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.03.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    21.03.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.04.2020, 18:00

Mariusz Złotek arbitrem meczu Chełmianka - Lechia

2019-10-28 12:53:00
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 29-31 października. Wyjazdowe spotkanie Lechii Gdańsk z Chełmianką Chełm poprowadzi Mariusz Złotek.

Pełna obsada sędziowska:

 

29 października (wtorek):

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Zagłębie Lubin, godz. 13:00, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Łęczna, godz. 13:00, sędzia: Bartosz Owsiany (Opole).
Błękitni Stargard - Sandecja Nowy Sącz, godz. 13:00, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Radomiak Radom - GKS Tychy, godz. 13:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
Resovia - Lech Poznań, godz. 13:00, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).
Bytovia Bytów - Cracovia, godz. 17:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Miedź Legnica - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), godz. 19:00, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

 

30 października (środa):

 

Chełmianka Chełm - Lechia Gdańsk, godz. 13:00, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice, godz. 13:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Stal Mielec - Pogoń Szczecin, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
Legia II Warszawa - Odra Opole, godz. 18:00, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
Olimpia Elbląg - Raków Częstochowa, godz. 18:00, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).
Pogoń Siedlce - Piast Gliwice, godz. 18:30, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).
Widzew Łódź - Legia Warszawa, godz. 20:30, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

 

31 października (czwartek):

Stomil Olsztyn - Wisła Płock, godz. 17:30, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się