Mato Milos: Musimy pozostać silni

2018-02-27 21:28:00
- Jesteśmy smutni i jednocześnie wściekli po tym remisie. Musimy jednak pozostać silni i wierzyć, że uda nam się jak najszybciej zmienić tę sytuację, w jakiej jesteśmy – mówił po zremisowanym 2:2 spotkaniu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza obrońca Lechii Gdańsk Mato Milos.

- W meczu z Bruk-Bet Termaliką graliśmy nieźle. Prowadziliśmy 2:1 i przy tym wyniku mieliśmy ze dwie czy trzy sytuacje, żeby zdobyć kolejne gole i zamknąć ten mecz. A stało się tak, że w końcówce straciliśmy gola na 2:2. Mieliśmy zwycięstwo na wyciągnięcie ręki i w jednej sekundzie to się zmieniło na naszą niekorzyść. A mogło być nawet gorzej w samej końcówce. Sam chciałbym wiedzieć, jak to się stało… – mówił wyraźnie rozczarowany Mato Milos.

 

– Jesteśmy smutni i jednocześnie wściekli. Musimy jednak pozostać silni i wierzyć, że uda nam się zmienić tę sytuację, w jakiej jesteśmy – dodał obrońca Biało-Zielonych.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się