• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    17.12.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.12.2018, 18:00

Mecz Lechia – Śląsk zobacz w strefie Prestige i spróbuj limitowanej edycji Książęcego

2017-11-29 18:15:00
Kibiców, którzy chcą zobaczyć mecz Lechii ze Śląskiem w komfortowych warunkach zapraszamy do zakupu biletów do strefy Prestige. Tam też będziecie mogli spróbować piwa z limitowanej edycji marki Książęce – Książęce Pierwsze Zbiory.

Strefa Prestige na Stadionie Energa Gdańsk to specjalnie wydzielona strefa trybun z wygodnymi, szerokimi fotelami i idealną widocznością na płytę boiska, stwarzająca doskonałe warunki do oglądania spotkań Lechii Gdański. Dodatkowo, na meczu Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław kibice ze strefy Prestige będą mogli spróbować piwa z limitowanej edycji Książęce Pierwsze Zbiory. Piwo Książęce Pierwsze Zbiory dostępne jest tylko w okresie jesiennym, gdyż w procesie ważenie dodawane są do niego świeże szyszki chmielu, zebrane we wrześniu 2017 roku. Dzięki nim piwo ma rześki, wyrazisty smak.

 

Bilety do strefy Prestige  dostępne są w Internecie na stronie bilety.lechia.pl, w FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk oraz w pozostałych punktach stacjonarnych sprzedaży biletów.

SZCZEGÓŁOWA OFERTA LECHIA GDAŃSK PRESTIGE CLUB

AKTUALNY CENNIK BILETÓW W STREFIE PRESTIGE I PRESTIGE PREMIUM

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się