Michał Mak: Kolejny raz potwierdziliśmy klasę [WIDEO]

2019-02-28 18:30:00
- Taki był cel, by awansować do kolejnej rundy. Jesteśmy już w półfinale i tak jak powiedział trener Stokowiec, chcemy grać o wielkie rzeczy. Teraz czekamy na losowanie. Najważniejsze jest dzisiaj, że przeszliśmy Górnika na trudnym terenie, bo to nie był łatwy mecz. Kolejny raz potwierdziliśmy klasę oraz, że potrafimy takie spotkania wygrywać - powiedział po meczu z Górnikiem Zabrze skrzydłowy Lechii Gdańsk Michał Mak.

- Cieszę się, że dostałem dzisiaj szansę, cieszę się również z tego, że padła ta bramka, bo długo na nią czekałem. Koledzy też mówili mi, bym uderzał, gdy zejdę do środka i tak zrobiłem. Jestem bardzo szczęśliwy, że to wpadło. Jednak to tylko jedna bramka i nie mogę na tym poprzestać. Dalej muszę ciężko pracować i udowadniać, że mogę pomóc tej drużynie oraz potwierdzić swoją przydatność - dodał "Zenek".

 

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się