Michał Mak: Lubimy czuć doping naszych kibiców

2019-03-09 12:56:00
- Każdy zawodnik chce grać od pierwszej minuty i to jest cel każdego z nas - mówi Michał Mak, skrzydłowy Biało-Zielonych.

- Cieszę się z tych minut, które dostałem od trenera, ale sam oczekuję od siebie lepszej gry. Uważam, że w Lubinie nie zagrałem dobrego meczu. W pucharze ta bramka mi trochę pomogła, ale wiem, że na każdym meczu i każdym treningu muszę się pokazywać i udowadniać cały czas gotowość, by grać w pierwszym składzie. Nie mogę się zadowalać jedną bramką. Cały czas trzeba ciężko trenować i dawać sygnały, że mogę pomóc drużynie. 

 

 

Michał odniósł się do pierwszej swojej bramki w tym sezonie. Skrzydłowy Lechii pięknym strzałem pokonał bramkarza Górnika Zabrze w ćwierćfinale Pucharu Polski.

 

- Każdemu zawodnikowi gol dodaje pewności siebie, skrzydeł i wiary. Cieszę się, że ta bramka wpadła, bo bardzo długo na nią czekałem. Przede wszystkim od nas zawodników ofensywnych oczekuje się liczb. Trzeba decydować się na strzały z dystansu, bo jak widać, wpadają do siatki. 

 

 

Biało-Zieloni już w poniedziałek zagrają kolejny mecz w Gdańsku. 11 marca o godz. 18 zmierzą się z Wisłą Płock.

 

- Czujemy wsparcie naszych kibiców, nawet w Zabrzu przyjechało ich bardzo dużo i doceniamy to. Chcielibyśmy, żeby nasz stadion się zapełniał. Wkraczamy w taką fazę sezonu, że wsparcie będzie nam bardzo potrzebne. Lubimy czuć doping naszych kibiców. Bardzo chcielibyśmy, by było ich jeszcze więcej i żeby ta frekwencja poszła w górę. Wydaje mi się, że nasza postawa sprawia, że warto przychodzić na mecze. Przede wszystkim gramy skutecznie i wygrywamy. Zapraszamy kibiców na każdy mecz. Chcemy wspólnie wygrywać!

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się