• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  23.02.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  11.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  16.03.2019, 18:00

Michał Mak: Musimy zagrać mądrze i skutecznie

2018-07-26 15:45:00
- Cieszę się, że tak szybko będę mógł zagrać przeciwko Śląskowi, w którym do niedawna byłem. Przepracowaliśmy ten tydzień bardzo dobrze, także jesteśmy przygotowani i chcemy podtrzymać dobrą passę, którą zapoczątkowaliśmy w Białymstoku. Sprawia nam to radość, że możemy spotkać się ze Śląskiem już jutro. Musimy zagrać w tym meczu tak samo mądrze i skutecznie, jak z Jagiellonią - powiedział pomocnik Lechii Gdańsk, Michał Mak.

Michał Mak w trakcie poprzedniego sezonu doznał ciężkiej kontuzji kolana, która wykluczyła go z gry. - Nie da się ukryć, że dziesięć miesięcy nie grałem w piłkę, to bardzo długi czas. Ale dobrze przepracowałem okres rehabilitacji, a także w przerwie między rozgrywkami ciężko ćwiczyłem. Na obozach przygotowawczych dobrze się czułem, udało się uniknąć kontuzji, co jest ważne. Zdaję sobie sprawę, że moje płuca nie są jeszcze gotowe, by biegać od szesnastki do szesnastki przez pełne 90 minut. Wydaje mi się jednak, że z każdym kolejnym meczem będę mógł dać więcej drużynie - podkreślił skrzydłowy. 

 

26-letni pomocnik sezon rozpoczął w wyjściowym składzie. - W kadrze mamy kilku zawodników, którzy mogą grać na bokach boiska. Żaden z nas nie ma takiego komfortu, że może pozwolić sobie na rozluźnienie. Młodzi zawodnicy naciskają, pokazując się z dobrej strony. Na pewno każdy musi dawać jakość, gdy dostanie szansę i za darmo nie będzie grał w wyjściowym składzie. 

 

 

 

Autor: Łukasz Szczepiński
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się