• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  23.02.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  11.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  16.03.2019, 18:00

Michał Nalepa: Gra defensywna wygląda dobrze

2018-08-05 14:00:00
- Mecz bez straconej bramki bardzo mnie cieszy, bardzo to cieszy także wszystkich pozostałych obrońców, bramkarza oraz cały zespół. Jesteśmy z tego zadowoleni, ale szkoda, że nie udało się wykorzystać swoich sytuacji, które mieliśmy. Dobrze prezentowaliśmy się w pierwszych 30 minutach. W kolejnych fragmentach gry trochę się cofnęliśmy, ale do samego końca udało się zachować czyste konto z tyłu - powiedział po zremisowanym spotkaniu z Legią Warszawa (0:0) obrońca Lechii, Michał Nalepa.

- Z każdym kolejnym meczem wygląda to lepiej, zgrywamy się. Począwszy od spotkań sparingowych aż do meczu z Legią gra defensywna wygląda całkiem fajnie, ale są elementy, które można jeszcze poprawić. Cieszymy się z tego, bo to efekt ciężkiej pracy w trakcie przygotowań do sezonu, a także jej kontynuacji teraz - kontynuował.

 

Biało-Zieloni od pierwszego meczu grają twardo i nieustępliwie, czego skutkiem są indywidualne napomnienia. - Czasami trzeba kogoś zaasekurować, czasami lepiej przerwać faulem wyżej akcję niż pozwolić ruszyć przeciwnikowi w kierunku własnej bramki. Kartki się zdarzają, to oczywiste. 

 

W drugiej części meczu pojawiło się na murawie trzech absolwentów Akademii Lechii - Karol Fila, Mateusz Sopoćko i Adam Chrzanowski. - Dobrze wyglądaliśmy na boisku, a młodzi zawodnicy wchodzący z ławki także dali jakość. Sopoćko miał również szansę, by strzelić gola. Był blisko, ale mu się nie udało. Wszystko jednak przed nimi, muszą dalej ciężko pracować i wykorzystywać swoje szanse - zakończył Michał Nalepa. 

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się