Michał Nalepa: Jesteśmy dobrze przygotowani do tych ostatnich meczów

2018-11-24 12:13:00
Michał Nalepa przed meczem z Jagiellonią Białystok.

- Poprzednie okresy przygotowawcze w przerwie na kadrę mocno przepracowaliśmy, teraz trochę schodziliśmy z obciążeń. Zbliża się koniec roku, jesteśmy dobrze przygotowani do tych ostatnich pięciu meczów - podkreśla stoper Lechii. 

 

Biało-Zieloni mają trzy punkty przewagi nad drugą Jagiellonią, więc wszyscy zgodnie określają niedzielny (kup bilet!) mecz jako spotkanie na szczycie. Czy będziemy świadkami najważniejszego spotkania do końca roku?

 

- Dla mnie meczem "top" będzie właśnie ten z Jagiellonią. Wszyscy o tym mówimy, że dla nas te najbliższe mecze są najważniejsze i teraz jest tak samo. Mamy przeanalizowanego rywala, jesteśmy dobrze przygotowani.

 

 

W tym sezonie Jagiellonia radzi sobie bardzo dobrze, jest wiceliderem i eksperci chwalą grę piłkarzy Ireneusza Mamrota.

 

- Mecz będzie ciekawy, Jagiellonia jest bardzo dobrą drużyną. Ma bardzo dobrych piłkarzy, czy to na skrzydłach czy w środku pola. Ale my też mamy bardzo dobry zespół, to będzie bardzo ciekawy mecz dla oka, dla kibiców. Mam nadzieję, że uda nam się go wygrać.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się