Michał Nalepa: Jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie [WIDEO]

2018-09-27 11:00:00
- Widać, że jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie. Każdy ma dużo siły, by biegać i przez to przeważaliśmy w dogrywce. Oczywiście czerwona kartka też miała na to wpływ, ale nasza gra wyglądała bardzo dobrze - powiedział po zwycięskim spotkaniu Pucharu Polski z Wisłą Kraków obrońca Lechii Gdańsk Michał Nalepa.

- Na pewno jest zadowolony z występu w pierwszej połowie meczu, dobrze się przesuwaliśmy po boisku. Fajnie to wszystko wyglądało, graliśmy zespołowo. W drugiej części w jednej sytuacji nastąpiła dekoncentracja i straciliśmy bramkę, co spowodowało, że musieliśmy rozegrać dogrywkę. Fajnie, że udało się wytrzymać nerwówkę w serii rzutów karnych. Był to dla mnie specyficzny mecz, bo spędziłem w Wiśle pięć lat. Traktuję Kraków, jak swój drugi dom, ale cieszę się z tego zwycięstwa. 

 

W spotkaniu swoją pierwszą szansę występu w tym sezonie otrzymał Tomasz Makowski a kolejne minuty zebrał równiez inny młody pomocnik - Mateusz Sopoćko. 

- Młodzi zawodnicy potrzebują więcej minut, jak Tomek Makowski powracający po ciężkiej kontuzji czy Mateusz Sopoćko, który wszedł na boisko po raz kolejny. Oni tego potrzebują. 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się