Michał Nalepa: Po takim meczu jest smutek i złość

2018-09-29 13:45:00
- Po takim meczu jest smutek i złość. Szkoda tego spotkania. Graliśmy lepiej niż w niektórych meczach, w których wygraliśmy. Paradoksalnie czasami lepiej zagrać gorzej, a wygrać. Na pewno jest niedosyt, bo wydaje mi się, że byliśmy drużyną przeważającą, która grała lepszy futbol, ale taka jest piłka - powiedział po meczu z Wisłą Płock obrońca Lechii Gdańsk Michał Nalepa.

- Mieliśmy kilka fajnych dogodnych sytuacji. Myślę, że graliśmy fajną piłkę, nasza gra wyglądała nieźle. Wszystkich interesują jednak trzy punkty, których nie zdobyliśmy. Mamy dużo dobrego materiału do pomeczowej analizy, która czeka nas w tygodniu. 

 

Michał Nalepa był blisko zdobycia bramki dla Lechii w spotkaniu przeciwko Wiśle, ale trafił w słupek. - Trochę żałuję tej sytuacji, bo mogłem zachować się lepiej. Ten mecz jest jednak już za nami, musimy się z tym pogodzić i iść dalej. Przed nami mecz z Zagłębiem Sosnowiec. W Gdańsku prezentujemy się bardzo dobrze, a innym drużynom gra się trudno. Mamy cały tydzień, by dobrze przygotować się do tego spotkania. 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się