• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  08.07.2020, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  12.07.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  15.07.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.07.2020, 17:30

Michał Nalepa przed meczem z Wisłą: Myślimy tylko o naszej sytuacji

2019-11-30 17:38:00
- Wisła nie jest na pewno w najlepszej sytuacji, ale my także mieliśmy takie ciężkie chwile. Teraz jest już lepiej i patrzymy przede wszystkim na siebie - powiedział obrońca Lechii Michał Nalepa przed niedzielnym spotkaniem z Wisłą Kraków.

Mecz z Wisłą Kraków w rundzie jesiennej zakończył się bezbramkowym remisem. - Mieliśmy niedosyt po tym pierwszym spotkaniu w Gdańsku, ale teraz myślimy już tylko o najbliższym meczu, do którego podchodzimy jak do każdego innego. Spędziłem trochę czasu w Krakowie, więc może mi serce trochę mocniej zabije, ale grałem tam już kilka spotkań na tym stadionie w innych barwach. Jednak to zawsze jest przyjemne wracać do tego miejsca, na stadion przy Reymonta. 

 

W trakcie przygotowań do spotkania z Wisłą Kraków kontuzji doznał Jarosław Kubicki. Ponadto za żółte kartki będzie pauzować Filip Mladenović. - Piłkarze rezerwowi bądź ci, którzy grali mniej, czekają cały czas na swoje szanse, ciężko pracując. Na pewno są gotowi, aby wejść i pokazać się z dobrej strony. Zawodnicy, którzy nie rozpoczynają meczów w pierwszym składzie, a potem wchodzą z ławki, dają dużą jakość i dorównują temu zawodnikowi, który grał od początku. 

 

"Nalep" ma już za sobą okres, gdy musiał trenować i występować w masce ochronnej. - Cieszę się, że mam już ten czas za sobą. Nie narzekałem jednak, że grałem w tej masce. Nie widziałem w tym żadnych ujemnych punktów, ale zdecydowanie lepiej jest bez niej. 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się