Michał Probierz: Przed meczem obawiałem się Haraslina i Paixao

2018-11-11 07:45:00
- Jedyny plus jest taki, że z przyjemnością patrzyło się dziś na zespół Cracovii - powiedział po meczu trener Michał Probierz.

- Bardzo długo jestem trenerem i ciągle życie mnie uczy. Taka seria niewykorzystanych rzutów karnych bardzo rzadko się zdarza. Jak policzymy sparingi, to nie strzeliliśmy już piątego. Jest to trudny moment dla zawodników, szczególnie, że po takim meczu trudno ich ganić, zostawili dużo serca i grali bardzo dobry mecz. Mówiłem zawodnikom, że musimy być bardzo czujni, bo Lechia ma indywidualności i jakąś sytuację w meczu będą mieli. Wyeliminowaliśmy wszystkie atuty Lechi i praktycznie ten mecz toczył się pod nasze dyktando. W drugiej połowie zaczęliśmy zbyt często grać środkiem i pozwoliliśmy Lechii na budowę akcji. Przed meczem obawiałem się Haraslina oraz Paixao i oni zrobili różnicę. Jest to trudne dla trenera, bo już się wydawało, że się odbiliśmy. W kolejnym meczu mieliśmy dużo sytuacji. Będziemy pracować, bo tylko praca może tu pomóc. Jesteśmy na dobrej drodze, ale brakuje tej kropki nad „i”. Jesteśmy zdecydowanie najgorszym zespołem jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Pracujemy regularnie nad tym. Trzeba będzie solidnie przepracować te dwa tygodnie - powiedział po meczu z Lechią trener Cracovii Michał Probierz.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się