• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    17.12.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.12.2018, 18:00

Michał Probierz: Wygraliśmy zasłużenie

2017-11-24 20:39:00
- Cieszymy się, rzecz jasna, z trzech punktów. Chciałbym pochwalić Krzysztofa Piątka za gole, a także rezerwowych, którzy dali dobre zmiany. Pokazaliśmy charakter jako drużyna – mówił na konferencji prasowej po meczu z Lechią Gdańsk trener Cracovii Michał Probierz.

- W pierwszej połowie było widać, że Lechia odrobiła lekcje i zamykała nas jeśli chodzi o rozegranie. Gdańszczanie pokazali wysoką jakość. Jednak w drugiej połowie zagraliśmy lepiej i wykorzystaliśmy swoje sytuacje – mówił Michał Probierz. - Cieszymy się, rzecz jasna, z trzech punktów. Chciałbym pochwalić Krzysztofa Piątka za gole, a także rezerwowych, którzy dali dobre zmiany. Pokazaliśmy charakter jako drużyna, chciałbym podkreślić rolę kibiców, którzy nas wspierali. Rzut karny? Emocje sięgnęły zenitu, sam nie wiem, czy kiedyś nie wpadnę na boisku z nerwów w podobnej sytuacji. “Jedenastka” była moim zdaniem ewidentna – stwierdził trener Cracovii.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się