• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    17.12.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.12.2018, 18:00

Milos Krasić: Gratulacje dla braci Paixao

2017-12-02 11:04:00
- Cieszymy się z wygranej ze Śląskiem Wrocław. Była nam ona potrzebna po wyjazdowej porażce z Cracovią. Dzięki zwycięstwu podnieśliśmy się mentalnie i możemy teraz przygotowywać się do starcia z Górnikiem Zabrze. Gratuluję braciom Marco i Flavio Paixao zdobycia 100 bramek w Lotto Ekstraklasie. To osiągnięcie musi budzić uznanie – mówił po zwycięskim spotkaniu ze Śląskiem Wrocław pomocnik Lechii Gdańsk Milos Krasić.

- Cieszy nas zwycięstwo w meczu ze Śląskiem, bo pokazało ono, że dobrze odbudowaliśmy się mentalnie po porażce z Cracovią. Ta wygrana była nam bardzo potrzebna także jeśli chodzi o punkty w tabeli. Dzięki nim wciąż jesteśmy w bliskim kontakcie z zespołami, które są przed nami i liczę, że jeszcze w tym roku poprawimy naszą pozycję. Teraz przygotowujemy się do spotkania z Górnikiem Zabrze i wierzę, że uda nam się osiągnąć korzystny wynik na boisku lidera – mówił Krasić.

 

W meczu ze Śląskiem wszystkie bramki dla Lechii zdobyli bracia Paixao. Marco dwukrotnie pokonał Jakuba Słowika, zaś Flavio do siatki gości trafił raz. Dla portugalskich bliźniaków były to gole nr 99, 100 i 101 w polskiej Lotto Ekstraklasie.

 

- Bardzo gratuluję im tego osiągnięcia. To wyczyn, na który trzeba patrzeć z dużym uznaniem. Chylę również czoła przed Dusanem Kuciakiem, który obronił rzut karny Marcina Robaka. Powstrzymać snajpera, który nie mylił się od 2013 roku, to duża sztuka. Dzięki Dusanowi nie straciliśmy gola na 0:1, co miało bardzo duży wpływ na dalsze losy meczu – stwierdził pomocnik Lechii.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się