• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Milos Krasić: Każdy piłkarz chce grać w takim meczu jak w niedzielę

2017-03-17 09:35:00
W niedzielę 19 marca o godz. 18 piłkarze Lechii Gdańsk zmierzą się z Legią Warszawa. Spotkanie na Stadionie Energa Gdańsk zapowiada się jako hit 26. kolejki Lotto Ekstraklasy. - Myślę, że każdy piłkarz chce wziąć udział w takim meczu. Będzie pełny stadion, a to wpływa pozytywnie na każdego - mówi przed tym meczem pomocnik Lechii Gdańsk Milos Krasić.

- Nastroje przed meczem z Legią są bojowe, wiadomo, że to dla nas bardzo ważne spotkanie. Atmosfera i cała otoczka wokół tego meczu trochę przypomina trochę przypomina mi tę znaną z Włoch - przed starciami Juventusu z Interem. Ale myślę, że każdy piłkarz chce wziąć udział w takim meczu. Będzie pełny stadion, co wpływa pozytywnie na każdego. Nie będziemy jednak z tego powodu stremowani, musimy zagrać swoje, czyli po prostu dobre spotkanie. Kibice na pewno tego oczekują, zawsze możemy liczyć na ich głośny doping i w niedzielę na pewno będą naszym dwunastym zawodnikiem. Postaramy się im odwdzięczyć za to dobrą postawą na boisku - mówi Krasić.

 

Legia to zespół, który w tym sezonie Lotto Ekstraklasy legitymuje się najlepszym bilansem meczów wyjazdowych. W bieżących rozgrywkach podopieczni Jacka Magiery na obcych boiskach zwyciężyli już osiem razy.

 

- Legii na pewno się nie boimy, choć mamy oczywiście szacunek do rywala, który jest mistrzem Polski - podkreśla Krasić. - Patrzymy jednak przede wszystkim na siebie. Mamy swój plan na to spotkanie i jestem przekonany, że każdy z nas piłkarzy da z siebie 100 procent, by odnieść w niedzielę zwycięstwo. Na pewno mamy na to szansę - dodaje pomocnik Biało-Zielonych.

 

Piłkarze Lechii będą chcieli zrehabilitować się z dwie ostatnie porażki z Lechem Poznań oraz Ruchem Chorzów.

 

- Przegraliśmy ostatnie dwa spotkanie, na pewno nie jesteśmy z tego powodu zadowoleni, bo spisaliśmy się poniżej możliwości. Ale teraz trzeba o tym zapomnieć i skupić się na niedzielnym spotkaniu przeciwko Legii. Tylko to obecnie się liczy. A jeśli chodzi o moją formę w tej rundzie? Na pewno mogę grać lepiej, ale najważniejsza jest postawa całej drużyny.

 

#MyWierzymy