Milos Krasić: Nie możemy tracić koncentracji

2018-03-13 13:00:00
- Popełniamy zbyt dużo błędów w defensywie, które wynikają z braku chwilowej koncentracji. Zostawiamy na boisku dużo zdrowia i sił, ale wyniki tego nie oddają. W tej trudnej sytuacji nie możemy jednak nikogo obwiniać, bo to drużyna wychodzi na murawę — mówi pomocnik Biało-Zielonych Milos Krasić.

- Spotkanie z Legią nie ułożyło się po naszej myśli. Dobrze weszliśmy w ten mecz, mieliśmy swoje sytuacje, by zdobyć bramkę, ale po raz kolejny straciliśmy na chwilę koncentrację, co Legia zdołała wykorzystać — skomentował ostatni występ Lechii doświadczony pomocnik. - Jeśli chcemy zacząć zdobywać punkty, to musimy lepiej bronić całym zespołem. Stracone bramki obciążają konto drużyny, a nie pojedynczych zawodników. Wierzę, że trener Piotr Stokowiec zdoła to poukładać — dodał. 

 

Przed Lechią dwa spotkania wyjazdowe z Lechem i Koroną oraz mecz derbowy z Arką na Stadionie Energa Gdańsk. 

- Nie da się ukryć, że przed nami ciężkie spotkania, ale nie możemy zwiesić głów. Jedziemy do Poznania, by powalczyć o punkty, których bardzo potrzebujemy. Wiemy, jaki mamy terminarz, ale aktualnie tylko na tym meczu się skupiamy. Mamy kilka dni, by dobrze się do niego przygotować — kończy Milos Krasić. 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się