• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    20.07.2018, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    27.07.2018, 18:00

Milos Krasić: Nie możemy tracić koncentracji

2018-03-13 13:00:00
- Popełniamy zbyt dużo błędów w defensywie, które wynikają z braku chwilowej koncentracji. Zostawiamy na boisku dużo zdrowia i sił, ale wyniki tego nie oddają. W tej trudnej sytuacji nie możemy jednak nikogo obwiniać, bo to drużyna wychodzi na murawę — mówi pomocnik Biało-Zielonych Milos Krasić.

- Spotkanie z Legią nie ułożyło się po naszej myśli. Dobrze weszliśmy w ten mecz, mieliśmy swoje sytuacje, by zdobyć bramkę, ale po raz kolejny straciliśmy na chwilę koncentrację, co Legia zdołała wykorzystać — skomentował ostatni występ Lechii doświadczony pomocnik. - Jeśli chcemy zacząć zdobywać punkty, to musimy lepiej bronić całym zespołem. Stracone bramki obciążają konto drużyny, a nie pojedynczych zawodników. Wierzę, że trener Piotr Stokowiec zdoła to poukładać — dodał. 

 

Przed Lechią dwa spotkania wyjazdowe z Lechem i Koroną oraz mecz derbowy z Arką na Stadionie Energa Gdańsk. 

- Nie da się ukryć, że przed nami ciężkie spotkania, ale nie możemy zwiesić głów. Jedziemy do Poznania, by powalczyć o punkty, których bardzo potrzebujemy. Wiemy, jaki mamy terminarz, ale aktualnie tylko na tym meczu się skupiamy. Mamy kilka dni, by dobrze się do niego przygotować — kończy Milos Krasić.