• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Milos Krasić: Nikt nie spodziewał się łatwego meczu

2017-04-18 11:41:00
Piłkarze Lechii Gdańsk pokonali w derbach Trójmiasta Arkę Gdynia 2:1, choć zwycięstwo nie przyszło im bez trudu. - To były derby, więc nikt z nas nie spodziewał się łatwego spotkania - powiedział po meczu pomocnik Lechii Gdańsk Milos Krasić.

- Choć przed meczem w tabeli nas i Arkę dzieliła bardzo duża różnica punktów, to jednak na boisku nie było tego widać. Wiadomo, to były derby, więc nikt z nas nie mógł się spodziewać łatwego spotkania. Cieszymy się, że wygraliśmy, bo to bardzo ważne zwycięstwo w kontekście dalszej naszej walki o najwyższe cele - mówił Krasić.

 

- Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu, może poza pierwszymi minutami. Po przerwie na pewno nie zaprezentowaliśmy pełni możliwości, stać nas na więcej i w kolejnym meczu z Pogonią Szczecin musimy poprawić naszą grę. Dlatego teraz skupiamy się na dobrym przygotowaniu do tego spotkania, musimy dobrze przepracować te kilka dni na treningach. Na pewno po derbowym zwycięstwie będzie się nam trenowało w dobrej atmosferze - zakończył pomocnik Lechii.

 

#GoodJob