• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  23.02.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  11.03.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  16.03.2019, 18:00

Milos Krasić: Nową rundę zacząć od zwycięstwa

2018-02-02 10:37:00
- Jesteśmy na finiszu przygotowań do rundy wiosennej LOTTO Ekstraklasy. Zaczynamy już koncentrować się na czekającym nas spotkaniu z Wisłą Kraków i bardzo liczę na to, że w nową rundę zaczniemy od zwycięstwa – mówi pomocnik Lechii Gdańsk Milos Krasić.

Do pierwszego ligowego meczu Biało-Zielonych w 2018 został niewiele ponad tydzień. Gdańszczanie w najbliższą sobotę zagrają swój ostatni zimowy sparing z liderem I ligi Chojniczanką, a 10 lutego na Stadionie Energa Gdańsk zmierzą się z Wisłą Kraków na inaugurację rundy wiosennej LOTTO Ekstraklasy.

 

- Faktycznie, jesteśmy już na finiszu przygotowań do nowej rundy i zaczynamy koncentrować się już na czekającym nas spotkaniu z Wisłą Kraków. Bardzo liczę, że już w tym pierwszym meczu pokażemy dobry futbol i odniesiemy zwycięstwo. Nie ma na co czekać, tylko od razu musimy zabrać się za odrabianie strat do drużyn z pierwszej ósemki. Dwa pierwsze wiosenne spotkania gramy u siebie i mam nadzieję, że wykorzystamy w nich atut naszego boiska. Bardzo też liczymy na wsparcie z trybun naszych kibiców – mówi Milos Krasić.

 

Na pozycji środkowego pomocnika, na której występuje Krasić, toczy się w Lechii przez cały okres przygotowawczy duża rywalizacja.

 

- W systemie taktycznym, który doskonaliliśmy podczas obozu w Turcji i nad którym pracujemy także w Gdańsku gramy na dwóch środkowych pomocników. Konkurencja między zawodnikami, którzy mogą grać na tej pozycji jest rzeczywiście bardzo duża, ale to dobrze, bo wzajemnie motywujemy się do ciężkiej pracy. Zasady są proste – grać będą ci, którzy prezentują się najlepiej na treningach. Ja ze swojej strony robię wszystko, by zasłużyć na miejsce w składzie i pomóc drużynie w odnoszeniu zwycięstw – przekonuje pomocnik Lechii.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się